TEXT HERE

Türkiye’nin Cam Balkon Hattı sloganı ile yola çıktığımız bu proje başta cam balkon olmak üzere, kış Bahçesi, açılır çatı, cam çatı, cam ile teras kapama, otomatik kepenk, alüminyum …

Sizler için ne yapabiliriz ?

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Cam Balkon Hattı sloganı ile yola çıktığımız bu proje başta cam balkon olmak üzere, kış Bahçesi, açılır çatı, cam çatı, cam ile teras kapama, otomatik kepenk, alüminyum, camlı küpeşte, açılır kapanır tente, tavan, branda Sistemleri, otomatik, motorlu kepenk, panjur ve garaj kapısı sistemleri alanına yepyeni bir soluk getirecek bir çalışmaya imza atmış bulunmaktayız.

Çayırova Balkon olarak, cam balkon sistemleri, kış bahçesi sistemleri, açılır çatı sistemleri, cam çatı sistemleri, cam ile teras kapama sistemleri, alüminyum küpeşte sistemleri, camlı küpeşte sistemleri, açılır tente sistemleri, açılır tavan sistemleri, açılır branda sistemleri, otomatik motorlu kumandalı kepenk sistemleri, motorlu kumandalı garaj kapısı sistemleri, otomatik motorlu panjur sistemleri ile sizin hizmetinizdeyiz.

Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmama özelliğine sahiptir.
Panoramik görünüm keyfi özelliği ile tercih edilir.
Dört mevsim Yaz-Kış Kullanım özelliği ile tercih edilir.
Camların sağa, sola ve her iyi yönde toplanarak açılabilme özelliğine sahiptir.
Cam Balkon Sistemimiz Darbelere karşı dayanıklıdır.
Cam Balkon Sistemi Hırsızlık olaylarına karşı koruma sağlar.
Çocuklarınızın güvenliğinizi sağlar.
Evinizde ve iş yerinizde yeni kullanım alanları ortaya çıkarır.
Cam Balkon Sistemimiz Paslanma ve Oksitlenme yapmaz.
Cam Balkon’da Maksimum seviyede yalıtım sağlanır.
Vidasız kilitler sayesinde estetik ve daha güvenli kanat yapıya sahiptir.

GALERİ

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

BİZDEN YAZILAR

Açılır Çatı Sistemleri

Açılır Çatı Sistemleri Polikarbon veya 5 + 5 Lamine cam kullanılmaktadır. Sistem taşıyıcıları çelik olup, Çatı sisteminin profilleri Alüminyumdur. Sistem de hiç bir paslanır malzeme kullanılmamaktadır.İsteğe özel uzaktan kumandalı veya manuel (El ile) olarak kurulur.Gökyüzünden gelen doğanın eşsiz enerjisinden faydalanırsınız. Açılır Çatı Modelleri ve Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Müşteri Destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazlası

Cam Balkon Nedir & Nasıl Yapılır ?

Çayirovabalkon.com olarak her zaman iş güvenliğine had safhada önem gösterdiğimize , üretimde gerekli olan tüm sertifikasyonlara sahip olup, ekibimizin bu anlamda eğitimlerden geçtiğini, kullanmış olduğumuz ekipmanların son model teknolojiye sahip olduğunu gönül ferahlığı ile söyleyebiliriz. Cam balkon taleplerinizi bize ulaştırdığınızda arka planda nasıl işlemlerden geçtiğini sizlere anlatmaya çalışacağız.

Daha Fazlası

Teras Kapama Sitemleri Nasıl Yapılır ?

Teras kapatıldıktan sonra ters tavan uygulaması bu genel uygulama işlerinin içerisinde yapılır. Örneğin teras kapatılmasının yüklenen firma size ahşap taşıyıcılı ve ters tavanında yine ahşap lambri olacağını yada alüminyum taşıyıcılı ters tavanında cam olacağı ile ilgili fiyat çalışması yapar ve fiyat teklifi oluşturur. Seçenekler oldukça geniş bir yelpazede gerçekleştirilir.

Daha Fazlası

Çayırova Balkon Sistemleri

Neler Yaptık ?

149
Biten Proje
248
Memnun Müşteri
14
Teslim Edilecek
Call Now ButtonHemen Arayın !